O nas

Od początku swojej dzialalności, czyli od czerwca 1995 roku firma WOTUM s.c. buduje swój wizerunek w oparciu o bezpośrednią i profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i indywidualnych.
Nikt w firmie nie uważa, że ta praca została zakończona, dlatego przez cały czas wprowadzane są innowacyjne rozwiązania, które pozwolą na lepszy kontakt z obecnymi i przyszłymi klientami.
Pracownikami firmy WOTUM s.c. są osoby dynamiczne i kompetentne, zawsze otwarte na potrzeby klienta.

Zapraszamy do naszego biura handlowego (patrz: kontakt) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Nasza firma rozwija się zgodnie z potrzebami naszych klientów

Czym się zajmujemy?

Oferujemy produkty renomowanych firm wyznaczających od lat trendy na europejskim i światowym rynku artykułów z tworzyw sztucznych. Znacząca część towarów z naszej oferty jest produkowana w sposób dedykowany dla nas i pod nasze indywidualne zamówienie. Nasi producenci konsekwentnie tworzą nowe i zarazem ulepszają już istniejące produkty, z których wiele jest chronionych patentami i zastrzeżonymi wzorami użytkowymi.

Oferowane przez nas artykuły spełniają wymogi wielu branż począwszy od prostego indywidualnego zastosowania (np. węże wentylacyjne, pojemniki i akcesoria magazynowe) poprzez standardowy asortyment dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (specjalistyczne węże poliuretanowe, okładziny na rolki napędowe, płyty pp komorowe) spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego (atestowane węże spożywcze, chemiczne, wysokotemperaturowe) opakowaniowego, reklamowego, agd (płyty z tworzyw sztucznych: lite i komorowe) aż po przemysł ciężki i stoczniowy (atestowane węże PU i CP, płyty pp komorowe).

Proponowane przez nas produkty spełniają wymagania wielu przepisów i norm, m.in. dyrektywa ATEX, certyfikat UL, certyfikat zgodności FDA , dyrektywy EU i wiele innych. W ciągłej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów zarówno na potrzeby drobnych systemów produkcyjno-magazynowych jak i dużych, bardziej skomplikowanych zakładów produkcyjnych (branża motoryzacyjna). Aby podnieść efektywność i obniżyć koszty służymy serwisem i fachowym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  • Oferujemy produkty firm będących liderami branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Zapraszamy do naszego biura handlowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
  • Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.
Ta strona używa cookies.   Dowiedz się więcej    AKCEPTUJĘ